tel1. +48 517 190 138 | tel2. 503 966 277 | tel3. +48 501 46 48 10 | pon-pt w godz. 10:00-18:00
e-mail: info@podrozesylvia.pl

O nas

Kim jesteśmy?
Naszym życiem i pasją są podróże, dlatego wykonywana przez nas praca daje nam wiele satysfakcji. Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy chcą zostawić świat trochę lepszym. Wierzymy, że świat będzie lepszy, kiedy ludzie zrozumieją otaczającą nas rzeczywistość. Podróż, a przede wszystkim spotkania z ludźmi, ich życiem, kulturą to jeden z najlepszych sposobów na poznanie świata. Chcemy, aby za pomocą naszych wyjazdów turyści z różnych stron Polski wyruszali na spotkania z mieszkańcami, kulturą i przyrodą innych krajów oraz regionów. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby wakacje osób, które nam zaufały i korzystają z naszych usług, były spełnieniem ich marzeń. Staramy się, żeby propozycje naszych wycieczek były atrakcyjne pod względem programowym, a świadczenia, które zapewniamy w ofertach były na jak najwyższym poziomie.
Biuro działa od początku 2019 roku, ale z turystyką właścicielka biura – Sylwia Górna jest związana już od ponad 20 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu, zdobytemu w pracy jako licencjonowany pilot wycieczek oraz organizator imprez turystycznych w Polsce, w Europie i krajach pozaeuropejskich, postanowiła stworzyć biuro, które w profesjonalny sposób będzie organizowało wyjazdy turystyczne i będzie dbało o swoich klientów. Motto nasze brzmi „ z pasją do podróży…” –  staramy się więc dbać o każdy najmniejszy szczegół organizowanych przez nas wyjazdów począwszy od opracowywania starannie programów wycieczek, poprzez ich realizację i na zadowoleniu uczestników kończąc.

Co organizujemy i gdzie jeździmy?
Turystyka nie ma dla nas granic. Na zamówienie Klienta możemy zorganizować wyjazd w każdy zakątek świata! Skupiamy się jednak głównie na wycieczkach po Europie i Polsce. Każdy proponowany przez nas program jest programem autorskim, przygotowanym z pasją i dużą energią. Organizujemy wycieczki z wykorzystaniem środków transportu (na bazie autokarów i samolotów) sprawdzonych, zaprzyjaźnionych przewoźników, starannie dobieramy obiekty noclegowe oraz kadrę pilotów obsługujących wyjazd i lokalnych przewodników. To wszystko sprawia, że Klienci, którzy skorzystali z naszych usług chętnie do nas wracają i to jest dla nas największa satysfakcja!
Zapraszamy więc na wycieczki, których programy prezentujemy na naszej stronie oraz o kierowanie zapytań o wycieczki, które „szyjemy” na miarę oczekiwać Klienta (zapytania o wyjazdy grupowe).
Zapytania prosimy kierować na adres e-mail: info@test.podrozesylvia.pl lub wycieczki@o2.pl
Organizujemy:
– Wycieczki, wczasy i pielgrzymki
– Wyjazdy incentive dla firm

Co zapewniamy?
– sprawdzone i ciekawe programy wycieczek, które zostały przez nas opracowane,
– komfort i bezpieczeństwo – pracujemy z licencjonowanymi firmami przewozowymi,
– ubezpieczenie – każdy Uczestnik ubezpieczony jest od następstw chorób przewlekłych,
– miłą atmosferę – którą zapewnia skrupulatnie dobraną kadrą obsługująca każdy wyjazd.

Rekomendacje i opinie o nas:    https://www.facebook.com/podrozesylvia/reviews/?ref=page_internal